Przedsiębiorstwa, w których wykorzystywane są jednocześnie liczne systemy informatyczne, często potrzebują zwiększenia mocy obliczeniowych. SAP Hana to platforma najnowszej generacji, która pozwala na gromadzenie i przetwarzanie danych w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. Jej zastosowanie pozwala więc w znacznym stopniu zwiększyć wydajność oprogramowania i przyspieszyć tempo przetwarzania danych, a tym samym zapewnia sprawniejsze funkcjonowanie nawet dużych korporacji.

Systemy SAP są często wykorzystywane w przedsiębiorstwach jako narzędzia do gromadzenia i przetwarzania danych na potrzeby optymalnego zarządzania firmą. Aplikacja SAP Hana jest z nimi w pełni kompatybilna, co w praktyce oznacza, że można ją zintegrować z już istniejącymi modułami, a jednocześnie może oznaczać to niemałe oszczędności, bo wdrożenie SAP Hana wiązać się będzie z mniejszymi kosztami, niż tworzenie nowego oprogramowania na nowo.

Gdzie sprawdzi się SAP Hana? Z całą pewnością w dużych korporacjach. Tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj korzystają z licznych systemów informatycznych w tym samym czasie, dlatego potrzebują większych mocy obliczeniowych. Ponieważ wdrożenie SAP Hana zwiększa wydajność i te procesy przyspiesza, będzie z całą pewnością ogromnym udogodnieniem. Taki krok wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa i zapewni jeszcze lepszy przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi jego działami. Więcej informacji na ten temat znajdziesz m.in. na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.